KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9625380

nr 962 5380

Blandteknik

1800-tal, Stockholmsmotiv, bladets mått: 21 x 28

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 maj 2015
kl 21:00:21