KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9625380
nr 962 5380
Blandteknik
1800-tal, Stockholmsmotiv, bladets mått: 21 x 28
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 maj 2015
kl 21:00:21
350 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr